Dar daugiau meilės su naujausia COCCODRILLO kolekcija!

Prekės ženklas Coccodrillo puikiai supranta, kad po žiemos visi yra pasiilgę ryškių, šviežių spalvų, todėl pristato naują pavasario-vasaros 2018 metų kolekciją, kuri yra pilna naujų idėjų, spalvų, kūrybiškų sprendimų ir, žinoma, atspindi naujausias vaikų mados tendencijas!

Žaismingumas – tai viskas ko reikia vaikams, todėl naujausia kolekcija gausi jūrinių motyvų, komiksų, animacinių ir filmų įkvėptų herojų, gyvūnų, gėlių, linijinės grafikos, žaislų, įvairių žodžių ar sakinių, bei kitų elementų. Dirbdami prie dizaino, Coccodrillo prekės kūrėjai nepamiršo ir pasirūpino, kad naujausia kolekcija būtų ne tik stilinga, bet ir praktiška, kas itin svarbu kiekvienam tėveliui – kad vaikas jaustųsi patogiai.

Naujausia kolekcija siūlo asortimentą, skirtą: kasdieniniam nešiojimui, elegantišką ir puošnų įvairioms progoms, sportinius derinius aktyviam laisvalaikiui.

Platus drabužių, aksesuarų bei avalynės asortimentas yra pritaikytas trims pagrindinėms vaikų grupėms: naujagimiai 56-74 cm, vaikai 80-116 cm, jaunesnieji 122-158 cm.