BABYBJÖRN

Švedų kompanija BABYBJÖRN įkurta 1961 m. turėjo labai aiškų ir paprastą tikslą - šeimoms auginančioms mažus vaikus, gyvenimą padaryti lengvesnį ir paprastesnį, kuriant šiuolaikiškus ir saugius produktus. Šiandien kompanijos produktai žinomi visame pasaulyje. Per eilę metų, BABYBJÖRN tikslas išliko tas pats, o kuriami produktai nuolat tobulėja.

Peržiūrėti

Bartek

„Bartek“ - itin aukštos kokybės avalynė, kurią savo vaikams renkasi daugelio Europos šalių tėvai. Visapusiškai patikima, kokybiška ir saugi - nes siekdamas sukurti geriausią avalynę „Bartek“ dirba ir gilinasi į vaikiškos avalynės gamybą, bendradarbiauja su medicinos ir antropologijos ekspertais. „Bartek“ - tai šypsena, sveikata, patogumas ir, žinoma, labai stilinga avalynė vaikams. BARTEK – investicija į taisyklingą vaiko pėdučių vystymąsi!

Peržiūrėti

Coccodrillo

COCCODRILLO prekinis ženklas gimė 2001 m. Kuriant vaikų drabužius pagrindinis dėmesys skiriamas saugumui ir patogumui, žinoma nepamirštant madingų detalių. Tačiau pirmiausia vaikams turi būti patogu judėti. Stipri ir tvirta pozicija Lenkijos drabužių rinkoje leido pradėti eksportą į daugybę pasaulio šalių. Stilingi, patogūs ir nebrangūs drabužiai vaikams šiandien žinomi tiek Lietuvoje, tiek Europoje ir Australijoje.

Peržiūrėti

HUPPA

Huppa - tai nauja serija žiemos drabužių kūdikiams ir vaikams. Jums daugiau nereikia jaudintis ir rūpintis dėl oro sąlygų, nes Huppa drabužiai, siūnami iš vandeniui atsparių, kvėpuojančių ir drėgmės nepraleidžiančių audinių, kurie užtikrina vaikams pilnavertišką judėjimo laisvę. Visi produktai Huppa turi daug šviesą atspindinčių detalių - kraštus, etiketes, lipdukai, juostelės ir kitas smulkias detalias.

Peržiūrėti

Lassie

Kvieskite draugus dūkti į kiemą. Oras ne kliūtis! Su Lassie® drabužiais pramogos niekada nesibaigia - ar saulė lyja, ar lietus lyja, ar sniegas sninga. Lassie® jau daugelį metų kuria lauko drabužius vaikams. Šie drabužiai gali atlaikyti drąsiausius žaidimus - jie praktiški, lengvai prižiūrimi bei lengvai apsivelkami.

Peržiūrėti

Lorita

Lietuvos siuvimo įmonė UAB “LORITA”, įkurta 1994 metais.Joje siuvami aukščiausios kokybės drabužiai naujagimiams ir mažiems vaikams. Kuriant sezonines kolekcijas nuolat atnaujinamas asortimentas, kuriam naudojami tik sertifikuoti audiniai iš medvilnės, vilnos, lino, bambuko. Įmonės gaminiai pasižymi praktiškumu ir patvarumu- kiekviena drabužėlio detalė kuriama atidžiai ir rūpestingai.

Peržiūrėti

MAYORAL

MAYORAL - vaikų drabužių pramonės lyderis visame Iberijos pusiasalyje ir viena iš pirmaujančių grupių Europoje. Jau daugiau nei 75 metų Mayoral „kuria draugystę“ tarp vaikų, tarp drabužio ir vaiko. Mayoral atstovauja Ispanijos vaikų stiliaus ir mados pasaulį. Jų drabužiai aukštos kokybės ir nepriekaištingo stiliaus. Kolekcijos kuriamos atkartojant aplink supančio pasaulio temas – jūra, miestas, gamta, gėlės ir pan. Vaikams parinka Mayoral drabužių ryškios, žaismingos spalvos, margi raštai. Tai ne tik nepriekaiškitnga kokybė, bet ir stilius bei komfortas mažiesiems.

Peržiūrėti

Milli

nėra aprašymo

Peržiūrėti

MY HUMMY

MyHummy yra ypatingas meškiukas, kuris dūzgia kaip plaukų džiovintuvas! Kodėl? Todėl, kad baltasis triukšmas primena kūdikiams garsą, kurį jie girdėjo savo mamytės pilvelyje. Jis padeda jiems nurimti ir ramiai užmigti. Kiekvienas MyHummy prietaisas skleidžia 5 tipų garsus, kurie padeda geriau prisitaikyti prie kūdikio poreikių: dviem garso tipams yra būdingi skirtingi dažniai, pavyzdžiui, džiovintuvo garsas, jūros bangų garsas, lietaus garsas ir vandens garsas bei plakančios širdies garsas. Galite pakeisti garsą vienu paspaudimu.

Peržiūrėti

NAME IT

NAME IT - kuria madingus bei spalvingus drabužėlius jau nuo 1986. Vaikai bei jų tėveliai nori patogių, praktiškų bei madingų drabužėlių, todėl NAME IT stengiasi išpildyti šį prašymą ir gamina rūbelius nuo kūdikėlių iki 12 metų paauglių. NAME IT - tinkamu laiku, tinkamoje vietoje bei už prieinamą kainą!

Peržiūrėti

Natures Purest

Pažadas... Užtikriname aukščiausius kokybės ir saugos reikalavimus mūsų kuriamuose kūdikių produktuose. Svajonė... Rūpintis kūdikiais taip jautriai ir su meile, kaip bet kuris tėvas rūpinasi savo mažyliais. Mūsų paprasti natūralūs gaminiai suteiks jūsų kūdikiui sveikiausią gyvenimo pradžią. Aistra ... Kurti natūralius gaminius, kurie nedirgins jūsų kūdikio nei liečiant, nei užuodžiant, nei kramtant. Taip kaip jūs dievinate savo kūdikius, mes norime, kad jie dievintų mūsų gaminius ir draugautų su jais ilgą laiką.

Peržiūrėti

Pinokio

"Pinokio" siuva drabužėlius kūdikiams ir vaikams iki 5 metų amžiaus. Vaikai yra didžiausias mūsų gyvenimo turtas, todėl stengiamės patenkinti tiek tėvų, tiek vaikų poreikius. Drabužėliai yra subtilaus dizaino, nes vaikai turi jausti estetiką nuo pat pirmųjų dienų. Kolekcijos atnaujinamos kelis kartus per metus, kad kūdikiai ir vaikai jaustųsi puikiai visais metų laikais. Didžioji dalis produktų yra gaminama Lenkijoje, atidžiai prižiūrint gamybos procesą. Įvertinant kokybę, gaminiai buvo apdovanoti "Saugus vaikas" kokybės sertifikatu.

Peržiūrėti

PRIMIGI

PRIMIGI (Italija) kuria vaikišką avalynę jau daugiau nuo 1976 m. Batukai siuvami - nuo kūdikių, pradedančių vaikščioti, iki paauglių. Tai itin aukštos kokybės avalynė, kuri sukurta rūpinantis, kad vaikų pėdutės jaustųsi gerai, augtų sveikos, taip pat kreipiamas ypatingas dėmesys ir į naujausias mados tendencijas. Siuvami batukai leidžia vaikams laisvai bėgioti ir šokinėti, saugo kojytes ir lydi į nepaprastus nuotykius.

Peržiūrėti

SKIP HOP

SKIP HOP - tai spalvingi išskirtinio dizaino žaislai, praktiški vonios priedai, bei prekės maloniam laisvalaikiui! Gamintojas didelį dėmesį skiria kokybei bei funkcionalumui. Prekės vaikams gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jie tinkami nuo pat gimimo.

Peržiūrėti

Spugnificio Bellini

Italijos prekinis ženklas, tiekiantis natūralias kempines renkamas Viduržemio jūros dugne. Spugnificio Bellini aukščiausios kokybės natūrali Viduržemio jūros kempinė. Labai švelni ir ilgaamžė. Rekomenduojama ir kūdikių, ir suaugusiųjų odai. Kempinės dermatologiškai patikrintos.

Peržiūrėti

Vulli

Vulli gamina kūdikių miego ir ankstyvo ugdymo žaislus. Vienas populiariausių kramtukų "Soghie la girafe" gaminamas iš natūralios Hevea medžio gumos, dažomas rankomis natūraliais dažais, kad mažyliui būtų saugu paimti į rankytę ar burnytę. Jis stimuliuoja įvairius pojūčius ir yra labai mėgstamas kūdikių draugas nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Peržiūrėti