Coccodrillo

Pavasario - vasaros kolekcija pasitinka šviesiomis spalvomis, pasteliniais tonais ir žaismingais piešinėliais bei raštais. Vyraujančios spalvos - gelsva, žalsva, rausva, mėlyna. Drabužius paryškina išskirtinės aplikacijos ir detalės - kišenės, įsiuvai, sagos.


Savo kolekcijose COCCODRILLO dizaineriai visuomet akcentuoja saugumą ir patogumą. Mados tendencijos atsispindi tik detalėse. Vaikams drabužiai pirmiausia turi būti patogūs. 

 

 

Viršutiniai COCCODRILLO drabužiai apima plačią gamą - nuo palaidinių ir marškinėlių trumpomis rankovėmis iki lietaus striukių. Funkcionalūs, sportiški, kokybiški drabužiai. Rinkitės pagal metų laiką ar poreikį ir tikrai neapsiriksite.

 

COCCODRILLO kūdikių kolekcija atnaujinama du kartus per metus. Juk mažieji šeimos nariai taip pat nori gražiai atrodyti ir patogiai jaustis.

Natūralūs audiniai, patogūs modeliai ir mažiesiems artimos švelnios spalvos užburia kūdikių tėvelius. Smagūs raukinukai, meškučio ar zuikio išlindusios ausys, žaismingos aplikacijos jūsų pagranduką padarys tikru puošeiva.