8 666 00 233
I-V: 9:00-16:00 (šventinėmis dienomis nedirbame)

Mokėkite iškart:

Atsikaitymas naudojantis Lietuvos bankų interneto bankininkystės paslaugomis:

Atsiskaitymo būdas, kuomet už prekes mokate iš karto, jungdamiesi prie interneto banko. Mokėjimas už pasirinktas prekes bus atliktas į UAB "Paysera.lt" sąskaitą, o UAB "Paysera.lt" iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui UAB "Kotryna Group".

Atsiskaitymas kortele:

Už prekes elektroninėje parduotuvėje kidzone.lt galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę.

Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu:

Užsakymą galite apmokėti atlikdami bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Tai ypač aktualu juridiniams asmenims. Pasirinkę tokį atsiskaitymo būdą, užsakymą atlikite iki galo, tuomet padarykite bankinį pavedimą nurodytais rekvizitais. Juos rasite čia. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo ID. Dėmesio! Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

 

Mokėkite atsiimant:

Atsiskaitymas grynais ar kortele prekes pristačiusiam kurjeriui:

Užsakydami prekes, galite rinktis atsiskaitymo būdą "Atsiskaitymas kortele kurjeriui". Tokiu atveju iš karto mokėti nieko nereikės, o atsiskaityti galėsite kurjeriui kuomet bus pristatomos prekės. Kurjeris priima atsiskaitymus tik mokėjimo kortele. Atsiskaitymas mokėjimo kortele kurjeriui galimas tik renkantis pristatymo būdą "Pristatymas į namus", minimali užsakymo suma turi būti 15€.

Pasirinkite Jums patogiausią būdą atsiskaityti, jei iškils problemų - susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.

 

* Dovanų čekius ir dovanų kuponus įsigyti ir atsiskaityti galima tik fizinėse parduotuvėse. Šie atsiskaitymo būdai elektroninėje parduotuvėje negalioja.