Apie

KIDZONE

KIDZONE – naujas, modernus, draugiškas šeimai tarptautinis prekės ženklas. Čia siūlomi tik geriausi produktai ir garsiausi prekiniai ženklai.
Per pastaruosius kelis metus atidaryta 12 parduotuvių Baltijos šalyse. Taip KIDZONE tampa vienu iš sparčiausiai augančių vaikiškų prekių parduotuvių tinklu Baltijos regione.

KIDZONE – laikas praleistas su šeima neįkainojamas!

Mes sakome – nėra blogo oro. Ar lietus lyja, ar saulė šviečia, ar sninga, ar vėjas verčia iš kojų - tereikia tinkamos aprangos ir nusiteikimo. O jei oro sąlygos neleidžia atidaryti lauko durų, tuomet begalė veiklų yra namuose. Tereikia šiek tiek pasukti galvą, paimprovizuoti ir smagus laikas garantuotas. KIDZONE parduotuvėse surinkti geriausi ir kokybiškiausi vaikų drabužių gamintojai po vienu stogu. Taigi čia visada galite rasti tinkamiausius drabužius ir batus savo vaikams - visiems sezonams, kiekvienai progai. Besilaukiančioms ir kūdikius auginančioms mamoms pasiūlysime reikalingiausių nėštumo ir kūdikio priežiūros prekių. KIDZONE parduotuvėse dovanas vaikams ras net draugai ir seneliai!

KIDZONE – tai modernus požiūris į šeimą. Kruopščiai parinktas prekių asortimentas, moderni aplinka ir geras aptarnavimas.

„KIDZONE – visoms mažųjų veikloms“!